!!! NAŠE STRÁNKA JE PŘESUNUTA !!!

Euro truck simulator-NÁKLAĎÁCI

6. října 2008 v 17:58 | Vojta Včelička |  NOVINKY!
6.10.2008 (pondělí)- Také dnes jsem založil novou složku se hrou EURO TRUCK SIMULATOR. Už v ní je složka MÓDY ze které si už můžete stahovat některé věci. Už se těšte!

Zde je jeden mód jako vzor:

Camera mód by motr


A máme tady další složku pod touto složkou a název složky je Vozy- 1 úvodní auto z této složky

MERCEDES-BENZ ACTROS

Tento model nevypadá až tak nejhůře ale pořád to není ono.

Název ve hře: MAJESTIC

Exteriér:

Interiér:
17.11.2008 (pondělí)- Dnes jsem Vám na tento web přidal vůbec první DEMO, které zde na tomto webu je. Ano to první DEMO je od EURO TRUCK SIMULATOR. Najdete ho v rubrice NÁKLAĎÁCI a tam v rubrice DEMO! Příjemnou zabavu s DEMEM přeje www.hrynapcodvceldy.blog.cz!

4.12.2008 (čtvrtek) - Pro tentokrát jsme pro Vás založili DISKUZI o hře EURO TRUCK SIMULATOR! Diskuzi najdete v rubrice DISKUZE a tam je rubrika Euro truck simulator-NÁKLAĎÁCI. Pokud by někdo nevěděl kam má diskutovat, tak v té DISKUZI hlasujte v komentářích! PŘEDEM DĚKUJEM.


Také jsem dnes začal dělat na tahačích ke stažení do EURO TRUCK SIMULATOR. Přístupné ke stažení budou možná už zejtra, ale nic neslibuji!

8.12.2008 (pondělí) - Dnes tady máme celou kopu náklaďáku ke stažení do EURO TRUCK SIMULATOR! Náklaďáky najdete ve složce NÁKLAĎÁCI a tam ve složce TAHAČE KE STAŽENÍ, jeden vzor by se zde našel:

Mercedes-Benz Actros 1858

NAHRAZUJE TAHAČ: Mercedes Actor C
Velikost souboru: 10.13 MB
Stáhni: zde


20.12.2008 (spbota) - Ahoj dnes tady pro Vás máme vůbec první mapu do EURO TRUCK SIMULATOR z webu HRY NA PC OD VČELDY! Více o mapě a mapu ke stažení najdete v rubrice NÁKLAĎÁCI a tam v rubričce MAPA: EU-Mapa.28.12.2009 (neděle) - Ahoj, právě teď sem vkládám na náš web hrynapcodvceldy.blog.cz plnou verzi PC hry v Češtině a Slovenštině! Doufejme, že Vám to půjde! Jinak mapa Polské republiky by měla vyjít až 1.1.2009! Omlouváme se za zpoždění! Hru ke stažení najdete v rubrice NÁKLAĎÁCI a tam v rubričce Euro Truck simulator - PLNÁ VERZE V ČJ


1.1.2009 (ČTVRTEK) - Ahoj! Máme tady vůbec první věc ke stažení na celém webu v roce 2009! Ta věc je do hry Euro Trucks Simulator! Možná, že už někteří tuší co to je, ale kdyby to přece jenom někdo nevěděl tak Vám to prozradím. Je to velmi očekávaná, dobře propracovaná MAPA Polské republiky. Ke stažení jí najdete ve sloupci MENU v rubrice NÁKLAĎÁCI a tam v rubričce MAPA- Polsko.


11.1.2009 (neděle) - Čau, dnes tady máme další download no hry EURO TRUCK SIMULATOR! Je to další Mapa- pro tentokrát Velké Británie (ENGLAND=ANGLIE)! Upozorňuji Vás, že mapa není stejná jako Polská mapa. Polská mapa měla jednu závažnou chybu a ta byla, že můžete jezdit jenom po POLSKU a takovou-to vlastnost mapa Velké Británie nemá. Mapu ke stažení najdete na hlavním menu na stránce hry na pc od Včeldy a tam v rubrice NÁKLAĎÁCI a tam v rubričce MAPA- Velká Británie ve které se o Velké Británii snad dovíte víc : - D !


23.2.2009 (Pondělí) - Ahojky máme tady další mapu do světoznámeho ETS! Více informací o mapě najdete v rubrice NÁKLAĎÁCI a tam v rubričce ETS mix map by Mario v7:

Dnes zde na našem webu byla přidána nová anketa ohledně PC hře EURO TRUCK SIMULATOR! Novou anketičku najdete v rubrice OSTATNÍ a tam v rubričce Anketa- NÁKLAĎÁCI !

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lubos riha Lubos riha | 5. prosince 2008 v 19:14 | Reagovat

cau mas to tu hezky ale nemoh bys sem dat i neco stredovekyho napriklad Gothic 3 nebo 2 nebo Oblivion nebo sacred i sacred gold stronghold atd. zdravi Spoluzak Lubonuk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama