!!! NAŠE STRÁNKA JE PŘESUNUTA !!!

GTA VC

4. října 2008 v 16:11 | Vojta Včelička |  NOVINKY!
DNE: 4.1.2008 (sobota)-Dnes jsem začal rozepisovat složku se jménem ŠKODA. Jestli se ptáte kdy má vyjít tak Vám to hned prozradím. Mělo by to být 1.11.2008, ale neručím za to jestli už to budu mít hotové nebo ne.

Ještě tady máme tři novinky: rozjíždí se složka BMW, VOLKSWAGEN a JEEP VZORY JSOU ZDE:

BMW M5 E34-staré časy1.11.2008 (SOBOTA) - Ano, mnozí už jistě čekají na to, že si stáhnou modely vozů ŠKODA do GTA VICE CITY! Stáhnout si některé modely od automobilky Škoda můžete ve složce GTA VC a ŠKODA! Vzor ŠKODA SUPERB FBI


2.11.2008 (neděle) - Ahoj, dnes pro Vás mám informaci, že připravuji vůbec svůj první mód. Samozřejmě až ho dodělám tak h ozde určitě ve složce GTA VC zveřejním! Zatím jenom tak pro zajímavost mám tak na tři čtvrtiny rozděláné složky AUTA a Budovy! Více zde zveřejním někdy příště jako je třeba kdy pravděpodobně mód výjde a takhle!

Jinak až dodělám tento mód tak pravděpodobně začnu mód, který hru moc nezmění vše tam bude z 80. let i auta tam vložím jen ty, které jézdily v 80. letech!4.12.2008 (čtvrtek) - Pro tentokrát jsme pro Vás založili DISKUZI o hře GTA VICE CITY! Diskuzi najdete v rubrice DISKUZE a tam je rubrika GTA VC Pokud by někdo nevěděl kam má diskutovat, tak v té DISKUZI hlasujte v komentářích! PŘEDEM DĚKUJEM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama